menuordersearch
newshanet.com

دمنوش نیوشا ,

لگوی سایت
۱۳۹۶/۷/۲۳ یکشنبه
(0)
(0)
دمنوش نیوشا
دمنوش نیوشا
دمنوش نیوشا

دمنوش نوعی نوشیدنی است که در آن از گیاه یا ترکیبی از گیاهان استفاده می شود. که قدیمی‌ترین و متداولترین روش بهره از داروهای گیاهی، دم کردن و یا گرفتن عصاره آن به وسیله آب می باشد.
 در ایران باستان برای درمان بیماریها از دمنوش ها استفاده می کردند، که متاسفانه با مدرن شدن زندگی ها، از طبیعت و علم ابوعلی سینا فاصله گرفته شد. در سالهای اخیر مجدد برخی خانوار برای درمانهای مختلف و یا تنوع بخشیدن به نوشیدنیهای روزانه و یا شکیل کردن پذیرایی خود از دمنوش ها استفاده می کنند.  
گرچه گیاهان دارویی و دمنوش ها در مقایسه با داروهای شیمیایی عوارضی ندارند اما مصرف بیش از حد، ترکیب کردن غیر علمی آنها و مصرف خودسرانه موجب عوارض و یا حتی مسمومیت می گردد، بنابراین دمنوش ها نیز مانند داروهای شیمیایی نیاز به راهنمایی دارد. به عنوان مثال فردی که فشار خون دارد، مادری که در زمان شیرده ای می باشد از هر دمنوشی نمیتواند استفاده کند.
شرکت دمنوش نیوشا زیر نظر متخصصان زبده و کارآمد میوه ها و گیاهان دارویی را در شرایط استاندارد خشک ، خرد و فرآوری می نماید و در تی بگ عرضه می کنند تا با دوز(مقدار) مصرفی مشخص مانند هر دارویی دیگه به دست شما عزیزان برسد. دمنوش نیوشا انواع مختلفی دارد که هر فرد با توجه به مزاج، شرایط بدنی و بیماری باید دمنوش مناسب را بنا به نیاز خود ( دمنوش لاغری نیوشا و یا دمنوش های درمانی و سلامتی نیوشا ) مصرف کند. در این راستا نیز شرکت نیوشا نماینده و مشاوران را آموزش داده که در این زمینه مصرف کنندگان را یاری دهند که فروشگاه ایترنتی نیوشانت با مشاور برتر نیوشا و متخصص صنعت غذا برای مشاوره و کمک در امر انتخاب و مصرف دمنوش ها تا انتها در کنار شما خواهد بود.


مشاوره و متخصص سایت :  
              مشاور برتر و نماینده رسمی شرکت دمنوش نیوشا سرکار خانم همتی پور  کارشناسی ارشد صنعت غذا با سابقه 15 ساله و
              دارنده افتخارات در حوزه سلامتی و تغذیه.

 
09125677634 
telegraminstagramaparat
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده