menuordersearch
newshanet.com

ایست وزنی و غذاهای آماده و کنسروی ,

لگوی سایت
۱۳۹۶/۷/۱۷ دوشنبه
(1)
(0)
ایست وزنی و غذاهای آماده و کنسروی
ایست وزنی و غذاهای آماده و کنسروی
آثار مخرب استفاده از غذاهای آماده و کنسروی

با زندگی پر مشغله ای که برای خود درست کرده ایم. دیگر وقتی برای درست کردن غذاهای مغذی سنتی نداریم و بیشتر به کنسروها و فست فودها روی آورده ایم و کنسروها به دلیل داشتن مواد نگهدارنده و فست فودها با ارزش غذایی پایینی که دارند به هیج وجه برای سلامت و تناسب اندام مناسب نیست.
بیشتر غذاهای حاضری به جز اینکه دارای ارزش غذایی پایینی می باشند و نیاز بدن به ویتامین و املاح را تامین نمی کنند، اکثرا سرخ ‌شده است و معمولا هم برای سرخ ‌کردن این غذاها از روغن‌های جامد استفاده می‌‌کنند. درصد اسیدهای چرب اشباع و ایزومرهای ترانس در این روغن‌ها بالاست. این چربی همان چربی مضری است که می‌تواند در سرخرگ‌ها رسوب کرده و آنها را مسدود ‌‌کند.
شاید به ظاهر مقدار کمی غذا میل کنید اما واقعیت این است این نوع غذاها پرکالری بوده و چربی انباشته را در بدن شما زیاد کرده و مقدار زیادی هم از آب میان بافتی بدن شما را برای هضم استفاده می کند که این خود منجر به بی آبی بدن می شود و که مضررات بی آبی بدن را در مقالات قبل بررسی کردیم.


راه حل
هر روز فاصله خود را از رستورانها زیاد کنید و یا اگر گذرتان به رستوران افتاد غذاهایی که با عنوان “سالم” در منو درج شده‌اند، را سفارش دهید. غذای اصلی‌تان را نصف کنید و از سس ، دسر و سیب زمینی سرخ شده کمتر استفاده کنید.


                                                  ادامه دارد....

مشاوره و متخصص سایت : 
              مشاور برتر و نماینده رسمی شرکت دمنوش نیوشا سرکار خانم همتی پور  کارشناسی ارشد صنعت غذا با سابقه 15 ساله و
               دارنده افتخارات در حوزه سلامتی و تغذیه.

 
09125677634
 
 
telegraminstagramaparat
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده